کابينت جزيره اي مدرن


براي طراحي يک آشپزخانه شيک و مدرن مي توانيد از  کابينت جزيره اي مدرن استفاده کنيد. در حقيقت کابينت جزيره اي مدرن يکي از تاثير گذار ترين عناصر در دکوراسيون آشپز خانه محسوب مي شود؛ پس بايد در انتخاب آن دقت و توجه هاي لازم را به کار ببريد تا از بين اين همه تنوع موجود در بازار بتوانيد بهترين انتخاب ممکن را داشته باشيد.


شرکت دکتر چوب به شما در انتخاب هرچه بهتر و با کيفيت تر کابينت جزيره اي مدرن کمک مي کند؛ شما مي توانيد با يک تماس ساده با متخصصين شرکت دکتر چوب در تماس باشيد.


طراحي آشپز خانه با کابينت جزيره اي مدرن بدين شکل است که يک ميز در وسط آشپزخانه قرار مي گيرد و بسته به سليقه طراح آن مي تواند بر روي اين ميز وسط آشپزخانه، سينگ ظرف شويي قرار دهد و يا مي تواند شعله هاي گاز را بر روي آن نصب کند؛ برخي از معماران داخلي ترجيح مي دهند که اين ميز خالي بماند و مورد استفاده براي ميز ناهار خوري و يا فضاي کار آشپزخانه قرار گيرد.


براي پوشش بدنه جزيره وسط آشپزخانه بهتر است از سنگ مرمر و يا از سنگ گرانيت استفاده شود.


شکل طراحي کابينت به انتخاب شما بستگي دارد. شما مي توانيد طرح هاي مورد نظر خود را به شرکت دکتر چوب سفارش دهيد و از قيمت مناسب و کيفيت بالا و هم چنين سرعت عمل بالا در کار لذت ببريد.


در ادامه اين مطلب به نمونه هايي از فوايد و معايب کابينت جزيره اي مدرن مي پردازيم تا شما بتوانيد با مطالعه اين مقاله بهترين انتخاب ممکن را داشته باشيد.


 


فوايد کابينت جزيره اي مدرن


·         داشتن يک کانتر اضافه: با وجود اينکه برخي از آشپزخانه ها بزرگ هستند گاهي داشتن فضاي کافي روي اوپن يا کانتر دشوار است و خيلي از افراد با کمبود فضا مواجه مي شوند؛ شما مي توانيد با کابينت جزيره اي مدرن فضا را براي خود بيش تر کنيد و مشکل کمبود جا را با نصب و طراحي اين کابينت ها برطرف کنيد.


کابينت جزيره اي مدرن


اگر بر روي جزيره شعله قرار دهيد و آن را تبديل به گاز کنيد؛ مي تواند محل مناسبي براي پخت و پز باشد و مراحل آماده سازي غذا براي شما بسيار راحت تر شود. براي اين کار مي توانيد از انواع جزيره استفاده کنيد و دکوري زيبا به محيط آشپزخانه خود ببخشيد.


·         داشتن دکوراسيون متنوع و خاص: از آنجايي که جزيره فضاي جدايي از ساير کابينت ها و اجزاي آشپز خانه دارد؛ مي توانيد از يک کانتر با رنگ و جنس ديگر براي آشپزخانه استفاده کنيد. استفاده از رنگ و جنس هاي هماهنگ و يا مکمل از هم سبب مي شود فضا آشپزخانه شيک تر شود و به شما اين فرصت را دهد که از سنگ هاي گران تر فقط براي جزيره استفاده کنيد.


هرچند بايد به اين موضوع بسيار توجه شود که اين تضاد در انتخاب رنگ و جنس جزيره خيلي ضايع نباشد که دکور آشپزخانه را به کلي کل به هم بريزد.


بنابراين بهتر است شرط تعادل را در انتخاب و استفاده از هرچيزي رعايت کنيد.


·         داشتن کابينت هاي بيش تر و حل کمبود کابينت: همان طور که فضا براي قرار دادن وسايل بيش تر را به شما ارائه مي دهد، بسياري از وسايل آشپزخانه خود را مي توانيد در داخل کابينت جزيره اي جاي دهيد.


از آنجايي که جزيره در وسط آشپزخانه قرار مي گيرد دسترسي به داخل آن دم دست تر از ساير کابينت ها به خصوص کابينت هاي بالايي است؛ بنابراين مي توانيد بسياري از وسايلي که به صورت مداوم به آن نياز داريد را در داخل آن جاي دهيد.


معايب کابينت جزيره اي مدرن


از جمله معايبي که مي توان به آن پرداخت اين است که فضا و نماي کلي آشپزخانه تغيير مي دهد.


پخچال، سينک ظرف شويي و گاز سه عنصر اصلي آشپزخانه هستند.


وقتي که سينک به روي جزيره قرار گيرد و گاز بر روي يک قسمت ديگر بايد يک فضايي را براي يخچال در نظر بگيريم.


اين نکته را در نظر داشته باشيد آشپزخانه داراي کابينت جزيره اي مدرن به کل با آشپزخانه اوپن هميشگي متفاوت است و بايد از قبل اين موضوع مورد نظر طراح باشد تا جا و فضاي کافي براي همه چيز در نظر بگيرد و از قبل آب يا گاز را در زير کابينت جزيره اي بکشد.


 مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

هاست دانلود
به دنبال رویاها EMAME ZAMAN 313 نهالستان پالیز گردو قیام ‌مدرسه دکتر مفتح وردنجان زندگي پيش رو جایی برای نوشتن نظام وظیفه ۱۳۸۹ آتش نشانان